Back to news

SAJFA TVÁROU EUROVEA CITY

kandidat na starostu Sajfa

Novovznikajúca štrvť Eurovea City na nábreží Dunaja bude mať na chvíľu „vlastného starostu“! Tejto mimoriadnej úlohy sa plánuje zhostiť známy moderátor Matej Sajfa Cifra. Žart alebo reklamná kampaň? Tušíte správne...

Jeden z najsledovanejších slovenských influencerov, Matej Sajfa Cifra, je tvárou našej interaktívnej kampane, v ktorej sa stáva kandidátom na starostu mestskej štvrte Eurovea City.

Namiesto štandardnej developerskej kampane zameranej na predaj novovznikajúcich priestorov na prácu a bývanie v okolí Eurovea Shoppingu sme sa rozhodli pre place branding celej zóny Eurovea City. Vďaka novej výstavbe sa z tohto miesta stane plnohodnotná mestská oblasť so všetkým, čo k tomu patrí. Komplexnosť tejto zóny v kampani sme preto umocnili prirovnaním k mestskej štvrti. 

V kampani predstavujeme víziu novej multifunkčnej štvrte, ktorá bude už onedlho slúžiť všetkým obyvateľom a návštevníkom Bratislavy. Eurovea City rozšíri centrum hlavného mesta pozdĺž unikátnej promenády, prinesie nové verejné priestory, cyklotrasy i akctivitypark.

Najväčšie vychytávky tohto miesta predstavuje Sajfa svojim potenciálnym voličom v zábavných videách. Sajfa v nich predvádza rôzne kúsky a žartíky, na aké sme u neho už zvyknutí. Fanúšikovia sa vďaka nemu dozvedia všetko zaujímavé o základných témach living, leisure, offices a, samozrejme, shopping. Postupne ho uvidíte viesť obrovský buldozér, obedovať na vrchole budov Panorama Towers či dokonca plávať v Dunaji. Ako správny ambiciózny kandidát na starostu sa pokúsi vyšlapať aj všetkých 46 poschodí, ktoré sa budú nachádzať v prvom slovenskom mrakodrape Eurovea Tower. To si jednoducho nemôžete nechať ujsť!   

Súčasťou kampane sú interaktívne súťaže spojené so Sajfom, ktoré nájdu ľudia na facebookovom a instagramovom profile @euroveacity. Každý týždeň môžete vyhrať oficiálny merchandise tejto zóny, takže nás nezabudnite sledovať. Máme sa na čo tešiť!

Pozrite prvé video kampane na Youtube